Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach na rzecz 25. Finału WOŚP, które zostaną zorganizowane przez nasz Sztab. Licytacje są dostępne w serwisie Allegro.pl. Zapraszamy!

Nasze aukcje:

- Obraz „Stokrotki” - akryl na płótnie: http://aukcje.wosp.org.pl/stokrotki-akryl-na-plotnie-i3989089
- Obraz „Maki” -akwarela na papierze: http://aukcje.wosp.org.pl/maki-akwarela-na-papierze-i3989079
- Obraz „Widok na Kazimierz” - akryl płótno: http://aukcje.wosp.org.pl/widok-na-kazimierz-akryl-plotno-i3989081
- Obraz „W Kazimierzu” - akryl płótno: http://aukcje.wosp.org.pl/w-kazimierzu-akryl-plotno-i3989073
- Obraz „Dworek” - akryl na płótnie: http://aukcje.wosp.org.pl/dworek-akryl-na-plotnie-i3989067
- Obraz „Czerwone gladiole” - akryl na plótnie: http://aukcje.wosp.org.pl/czerwone-gladiole-akryl-na-plotnie-i3989075
- Obraz „Po połowach” - akryl – karton: http://aukcje.wosp.org.pl/po-polowach-akryl-karton-i3989077
- Obraz „Kwiaty wiosenne” - akwarela na papierze: http://aukcje.wosp.org.pl/kwiaty-wiosenne-akwarela-na-papierze-i3989071
- Obraz ”Maki w wazonie” - akwarela na papierze: http://aukcje.wosp.org.pl/maki-w-wazonie-akwarela-na-papierze-i3989069

Zachęcamy Państwa do ofiarowania swoich przedmiotów na aukcje na rzecz WOŚP!